Poznaj nas

Kilka słów o naszej działalności

Grupa Prawnicza to zespół adwokatów i radców prawnych. Działalność prawnicza prowadzona od 2008 roku. Nasze doświadczenie opiera się na obsłudze podmiotów gospodarczych, jednostek administracji państwowej i samorządowej oraz osób fizycznych. Różnorodność naszych kompetencji odgrywa kluczową rolę w naszej działalności, a wysoka jakość świadczonych przez nas usług powoduje dynamiczny rozwój naszej Kancelarii. Dzięki wysokim kwalifikacjom i bogatym doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić obsługę prawną dostosowaną do potrzeb naszego Klienta.

r.pr. Michał Rytel

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.
"Od lipca 2016 roku jestem członkiem Komisji ds. Integracji Środowiskowej i Pomocy Koleżeńskiej OIRP w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałem zarówno w samorządzie medycznym, bankach jak i renomowanej warszawskiej kancelarii radcy prawnego. Działalność opieram na solidnych podstawach prawnych i zdobytym kilkunastoletnim doświadczeniu, a także na wzajemnym zaufaniu i trafnym określaniu potrzeb moich Klientów."

adw. Monika Kordowska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie.
"Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałam w renomowanych kancelariach adwokacko-radcowskich oraz w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta. Posiadam doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych m.in. z branży spożywczej, budowlanej, wydawniczej, obsłudze instytucji kultury oraz reprezentacji praw osób fizycznych. Specjalizuję się w prawie cywilnym, w prawie własności intelektualnej, w tym w prawie autorskim oraz w prawie medycznym. Zajmowałam się obsługą, międzynarodowych koprodukcji filmowych, produkcji telewizyjnych, teatralnych, podmiotów działających na rynku fonograficznym oraz reprezentacją artystów w postępowaniach sądowych o charakterze cywilnym jak i karnym w zakresie ochrony ich wizerunku oraz praw własności intelektualnej."

adw. Izabella Bojarska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa dowodowego. Od 2010 r. prowadzi własną kancelarię adwokacką.
"Na moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe składa się przede wszystkim wieloletnia współpraca z Kancelariami Adwokackimi i Kancelariami Radców Prawnych w Warszawie związana z obsługą podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych."
Doświadczona procesualistka w zakresie spraw cywilnych i karnych.

adw. Marek Stusiński

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, wpisany na listę adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w wiodących kancelariach adwokackich i radcowskich.
Od 2008 r. prowadzi własną praktykę. Procesualista, zajmujący się sporami sądowymi.

Aleksandra Sobisz
prawnik

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała obsługując prawnie Biuro Rzecznika Praw Pacjenta, Krajową Izbę Diagnostów Laboratoryjnych oraz firmę windykacyjną. Specjalizuje się w prawie cywilnym, w prawie medycznym oraz w windykacji należności. Merytoryczną obsługę Klientów wiąże z obowiązkami związanymi z zarządzaniem i koordynacją pracy zespołu naszej Kancelarii. Wysoki stopień empatii, którą się charakteryzuje pozwala jej wczuć się w położenie klientów.

Anna Kondrakowicz-Drężek
prawnik

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelarii windykacyjnej oraz obsługując dział prawny Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie rodzinnym i opiekuńczym, w prawie medycznym oraz w windykacji należności. Cechuje się profesjonalizmem oraz łatwością w nawiązywaniu kontaktów z Klientami.

Maksymilian Rytel
praktykant

Student Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie – kierunek prawo. Rozpoczyna swoją przygodę z prawem jednocześnie nabywając bezcenne doświadczenie prawnicze, które z pewnością wykorzysta w dalszej karierze.