Poznaj nas

Kilka słów o naszej działalności

Laureat_Orly2018

Grupa Prawnicza to zespół adwokatów i radców prawnych. Działalność prawnicza prowadzona od 2008 roku. Nasze doświadczenie opiera się na obsłudze podmiotów gospodarczych, jednostek administracji państwowej i samorządowej oraz osób fizycznych. Różnorodność naszych kompetencji odgrywa kluczową rolę w naszej działalności, a wysoka jakość świadczonych przez nas usług powoduje dynamiczny rozwój naszej Kancelarii. Dzięki wysokim kwalifikacjom i bogatym doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić obsługę prawną dostosowaną do potrzeb naszego Klienta.

r.pr. Michał Rytel

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.
"Od lipca 2016 roku jestem członkiem Komisji ds. Integracji Środowiskowej i Pomocy Koleżeńskiej OIRP w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałem zarówno w samorządzie medycznym, bankach jak i renomowanej warszawskiej kancelarii radcy prawnego. Działalność opieram na solidnych podstawach prawnych i zdobytym kilkunastoletnim doświadczeniu, a także na wzajemnym zaufaniu i trafnym określaniu potrzeb moich Klientów."

adw. Monika Stemplewska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie.
"Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałam w renomowanych kancelariach adwokacko-radcowskich oraz w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta. Posiadam doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych m.in. z branży spożywczej, budowlanej, wydawniczej, obsłudze instytucji kultury oraz reprezentacji praw osób fizycznych. Specjalizuję się w prawie cywilnym, w prawie własności intelektualnej, w tym w prawie autorskim oraz w prawie medycznym. Zajmowałam się obsługą, międzynarodowych koprodukcji filmowych, produkcji telewizyjnych, teatralnych, podmiotów działających na rynku fonograficznym oraz reprezentacją artystów w postępowaniach sądowych o charakterze cywilnym jak i karnym w zakresie ochrony ich wizerunku oraz praw własności intelektualnej."

adw. Izabella Bojarska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa dowodowego. Od 2010 r. prowadzi własną kancelarię adwokacką.
"Na moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe składa się przede wszystkim wieloletnia współpraca z Kancelariami Adwokackimi i Kancelariami Radców Prawnych w Warszawie związana z obsługą podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych."
Doświadczona procesualistka w zakresie spraw cywilnych i karnych.

adw. Marek Stusiński
współpracownik

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, wpisany na listę adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w wiodących kancelariach adwokackich i radcowskich.
Od 2008 r. prowadzi własną praktykę. Procesualista, zajmujący się sporami sądowymi.

Bartosz Guba
aplikant adwokacki

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywał podczas współpracy w renomowanych kancelariach adwokacko-radcowskich, w których zajmował się kompleksowa obsługą osób fizycznych i  przedsiębiorców (w tym spółek kapitałowych m.in. z branży budowlanej, spożywczej, filmowej), a także instytucji publicznych w zakresie prawa własności intelektualnej oraz prawa zamówień publicznych. Specjalizuje się w prawie cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek, prawa handlowego, prawa konkurencji, prawa własności intelektualnej. Jego kompetencje oraz praktycyzm sprawiają, że każde działanie na rzecz Klienta ukierunkowane jest na osiągnięcie postawionego celu. Od 2021 r. rozpoczęcie aplikacji adwokackiej w Izbie Adwokackiej w Warszawie.

Aleksandra Sobisz
prawnik

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała obsługując prawnie Biuro Rzecznika Praw Pacjenta, Krajową Izbę Diagnostów Laboratoryjnych oraz firmę windykacyjną. Specjalizuje się w prawie cywilnym, w prawie medycznym oraz w windykacji należności. Merytoryczną obsługę Klientów wiąże z obowiązkami związanymi z zarządzaniem i koordynacją pracy zespołu naszej Kancelarii. Wysoki stopień empatii, którą się charakteryzuje pozwala jej wczuć się w położenie klientów.

Anna Kondrakowicz
prawnik

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelarii windykacyjnej oraz obsługując dział prawny Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie rodzinnym i opiekuńczym, w prawie medycznym oraz w windykacji należności. Cechuje się profesjonalizmem oraz łatwością w nawiązywaniu kontaktów z Klientami.